+21°С 26.84 31.90
Greenstep

Greenstep

Харків, вул. Академічна, 1

+38 (096) 606-77-74

«GREENSTEP» - суперсучасне виробництво в сфері рециклінгу виробничих відходів. Фахівцями «GREENSTEP» освоєна технологія, переробки використаної PET-тари в високоякісну сировину для виробництва широкого спектру товарів народного споживання. Новітнє обладнання та прогресивна система менеджменту дозволяє компанії забезпечувати високу якість своєї продукції відповідно до сучасних європейських стандартів.

«GREENSTEP» - колектив професіоналів, який на ділі довів здатність вирішувати серйозні виробничі завдання і впевнено просувається по шляху створення бренду міжнародного рівня.

«GREENSTEP» - компанія з сучасним баченням соціальної відповідальності бізнесу. Протягом тривалого періоду історії розвитку цивілізації, людина була частиною навколишнього світу.  Але з тих пір, як сформувалося високоіндустріальное суспільство, втручання людини в природу різко посилилося.  Зараз наслідки цього втручання становлять небезпеку для самої людини. Причому ця небезпека носить глобальний характер. Найбільш масштабним і значним є забруднення середовища відходами виробничої діяльності.  

Компанія «GREENSTEP» активно відстоює і пропагує ідеї екологічної безпеки та сталого розвитку суспільства, коли задоволення життєвих потреб нинішнього покоління не позбавляє такої можливості майбутніх поколінь людей.

Greenstep на карте Харькова