+17°С 26.87 29.93
Центр безпеки ZamokCity

Центр безпеки ZamokCity

61140, м.Харків, пр-т Гагаріна 64

+38 (050) 102-45-61

Замки, Ключі, Сейфи, Двері - продаж, монтаж, сервіс. Сервісний центр Mul-T-Lock та ABLOY. Аварійне відкриття замків та дверей. Монтаж та заміна замків.

- Аварійне відкриття замків на вхідних та міжкімнатних дверях квартири та офісу (термінове відкриття замків). Ціна залежить від типу замка / аварийное вскрытие замков на входных и межкомнатных дверях квартиры, офиса ( срочное вскрытие замков). Цена зависит от типа замка.

- Монтаж, заміна замків на вхідних дверях у квартиру та офіс / монтаж, установка, замена замков на входных дверях в квартиру и в офис

- Виготовлення ключів для дома та офісу (англійський, лазерний, сувальдний, бородковий, ключі для домофону) /изготовление ключей для дома и офиса (английски, лазерный сувальдный, бородковый, ключи для домофона)

- Гарантійне та післягарантійне обслуговування Mul-T-Lock та ABLOY. Перекодування циліндрів у разі втрати ключа. Профілактика циліндрів у разі забруднення або попадання інородного предмету. Виготовлення ключів на фірмовому обладнанні Mul-T-Lock та ABLOY по картці замовника. Виготовлення систем "Один-ключ" та "Майстер-ключ"/Гарантийное и послегарантийное обслуживание Mul-T-Lock (мультилок). Перекодировка и профилактика цилиндров Mul-T-Lock(мультилок) та ABLOY (аблой), изготовление ключей Mul-T-Lock(мультилок) та ABLOY (аблой) на фирменном оборудовании по карточке. Изготовление систем "Один-ключ" и "Мастер-ключ"

Центр безпеки ZamokCity на карте Харькова